Topinambur - kapky Duše rostlin (tinktura) 50 ml

Tinktura z živé léčivé rostliny - kapky Duše rostlin. Přírodní bylinný extrakt z hlízy léčivé rostliny topinambur hlíznatý.

50ml

189 Kč
Dostupnost: Skladem
Topinambur - kapky Duše rostlin (tinktura) 50 ml
kapky
Tip

Detailní popis produktu

Objevte sílu přírodního léčení s našimi Topinambur Kapkami - tinkturou Duše Rostlin. Tento přírodní bylinný extrakt z hlízy léčivé rostliny topinambur hlíznatý přináší celou řadu prospěšných účinků pro váš organismus. Pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost a podporuje metabolismus tuků, zatímco osvěžuje tělo a posiluje přirozenou obranyschopnost.

Složení naší tinktury zahrnuje vysoce kvalitní velejemný melasový ethanol (40 %) a léčivou rostlinu topinambur hlíznatý, která je bohatá na přírodní účinné látky. Tato tinktura, jako doplněk stravy, nenahrazuje pestrou stravu, ale doplňuje ji o prospěšné látky z přírody. Samozřejmě ji ukládáme mimo dosah dětí, nepřekračujeme doporučenou denní dávku a neskladujeme ji na přímém slunci.

Pro dospělé doporučujeme užívat 3x denně 20 kapek, které můžete přidat do vody nebo čaje. Je důležité si uvědomit, že kvůli obsahu alkoholu jsou tyto kapky nevhodné pro děti, těhotné a kojící matky.

Vyrábí: Bylinné Kapky, s.r.o., Česká Republika.